Anasayfa / Haberler / 33 yaşında ani bir kalp krizi ile Dursun GÖRÜR Hakkın Rahmetine Kavuştu

33 yaşında ani bir kalp krizi ile Dursun GÖRÜR Hakkın Rahmetine Kavuştu

KÜÇÜKGÖL MAHALLESİNDEN

DURSUN GÖRÜR

RAHMETLİK OLDU

İlçemiz Çukurköyü Küçükgöl Mahallesinden Rahmetli Duran GÖRÜR'ün oğlu 18/01/1978 doğumlu Dursun Görür 29/09/2011 Perşembe günü akşam saatlerinde 22:00 da hakkın rahmetine kavuşmuştur.

İlçemiz Çukurköy Küçükgöl Mahallesi nüfusundan olup, Ankara Defterdarlığı H. Ü. Döner Sermaye Saymanlığına Veznedar olarak görev yapan Dursun GÖRÜR, 29.09.2011 günü akşamı kalp krizi geçirerek Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

(Halı saha maçının ardından evine gelip rahatsızlanarak kendisinin çalışmış olduğu Hacettepe hastanesine gitmek üzere yola çıkmış, Yolda ticari takside fenalaşarak son anda baygın bir şekilde acile ulaşmıştır. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kalp krizinden maalesef kurtarılamayarak hakkın rahmetine kavuşmuştur.)

Sevgili kardeşimizin cenazesi 30/09/2011 Cuma akşamı saat 22.00 – 23:00 saatleri arasında İncesi Caddesi Üzerinde Bulunan İncesu lisesinin yanından hareket ederek Akkuş'a yola çıkacaktır. Dursun Görür kardeşimizin cenazesi 01/10/2011 Cumartesi günü Çukurköyü merkez caminde kılınacak olan öğlen namazına mutabiken aynı yerde bulunan Çukurköy merkez mezarlığında defin edilecektir.

Bartın Defterdarlığı Kurucaşile Malmüdürlüğünde uzun süre görev yaptıktan sonra 9 ay önce kendi isteği ile Ankara'ya atamasını yaptırmıştı. 33 yaşında daha yolun yarısına gelmeden genç yaşta rahmetli olan Dursun, bekardı ve Annesi ile birlikte yaşamlarını sürdürüyorlardı. Annesi rahatsız ve yaşlı olduğu için yanında durmak için Ankara'ya atamasını yaptırmıştı. Ancak 9 ay kadar Annesi ile birlikte durmak nasip oldu.

Dursun Kardeşimize, Çukurköy İnternet Sitesi ekibi olarak Allah Rahmet Eylesin Diyoruz. Geride kalan Aile fertleri, komşuları, dostları ve Çukurköylülere başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

2 yorum

  1. Dursun kardeşimizin genç yaşta Rahmetlik olması bizleri ailece çok üzmüştür. Yüce Mevlanın Taktirine elbette boyun eyeceğiz. Ancak her ölüm gibi buna da dayanmak zor. Birde aniden olunca, birde genç yaşta olunca üzüntüler dahada çok artıyor. Neler yazsak neler söylesek başta aile fertlerinin annesin, kardeşlerinin acılarını dindirmek zor.

    Biz ailecek 2011 yılı Ramazan ayında evimize annesi ile gelip İhsan Ağbi bayramını kutlamlaya geldim sözü ile ve bayramlaşmadan sonra bir iki saat yapılan hoş sahbet ile hatırlayacağız Dursun’u. İlk defa bu kadar uzun sohbet etmiştik Dursun ile konuştukça dahada çok tanıma fırsatımız oldu. Yüzünden hiç gülümsenin eksilmediğini gördüm. Saygılı konuşmaya ve kırmadan konuşmaya dikkat ettiğini gözlemledim. Allah Rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun. Aile fertlerine, dostlarına, akrabalarına ve çukurköylüler ile mesai arkadaşlarına sabırlar diliyorum.
    Cingili Mahallesinden
    İhsan ÇAM ve Ailesi

  2. İhsan Güneş

    Güneş ailesi olarak 1 hafta içinde 2. gencimizide kaybetmenin hüznü içindeyiz. Genç yaşta aramızdan ayrılan ve bizleri üzüntüye boğan bu haber için çok üzgünüz. Allahım kendisine rahmet eylesin. Belgüzar yengemize ve ailesine sabırlar versin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*