Anasayfa / Haberler / Çavuşgil Semtinden Mevlüt SEVİNDİK Oğlu Sedat SEVİNDİK Genç Yaşta Beyin Kanaması Sonucu Vefat Etti

Çavuşgil Semtinden Mevlüt SEVİNDİK Oğlu Sedat SEVİNDİK Genç Yaşta Beyin Kanaması Sonucu Vefat Etti

Çavuşgil Semtinden

Mevlüt SEVİNDİK Oğlu

Sedat SEVİNDİK

Genç Yaşta Beyin Kanaması Sonucu Vefat Etti

Çavuşgil Semtinden Mevlüt SEVİNDİK Oğlu Sedat SEVİNDİK Rahatsızlanmış hastaneye kaldırılmış, yapılan tetkikler sonucunda beyin kanası geçirdiği tespit edilmiş, yapılan tüm uğraşılara rağmen kurtarılamamıştır. 07.12.2018 Cuma günü sabahı 29 yaşında Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

Bilindiği gibi Uzun yıllarda Ankara’da ikamet eden Sedat ve Babası Mevlüt esnaflık yaparak geçimlerini sürdürmüşler, kısa bir süre öncede emekli olan Mevlüt Kardeşimiz köye geri dönüş yaparak Oğlu Sedat gelini ve torunları ile köyde yaşamaya karar vermişlerdi. Köyde yaşamının huzuru ve mutluğu ile yaşamlarını sürdüren SEVİNDİK ailesi bu ani beyin kanaması sonucu rahmetlik olan oğullarının ölümü ile büyük üzüntüye içinde kalmışlardır.

Bizlerde Çukurkoy İnternet Sitesi Yapımcıları ve Site Ekibi olarak; Sedat kardeşimize Allah Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet Olsun. Geride kalan SEVİNDİK ailesinin tüm fertlerine Sedat’ın eşine, 2 çocuğuna, Babasına, Annesine, Kız kardeşine ve tüm aile fertleri ile sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Cenaze Samsun’dan Akkuş’a götürülecek. Akkuş Asri Mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenazeye Ankara’dan gitmek isteyenler için Seyranbağlarından Necla Kızılbağ Lisenin önünden saat: 22.00 da otobüs kalkacaktır.

İrtibat Telefonu Akkuş Derneği Başkanı Niyazi Celebi: 0 537 219  98 34

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*