Anasayfa / Haberler / Akademisyeni-Bürokratı ve Sivil Toplum Kuruluş Başkanı İle İşte Akkuş Mozaiği

Akademisyeni-Bürokratı ve Sivil Toplum Kuruluş Başkanı İle İşte Akkuş Mozaiği

Akademisyeni-Bürokratı ve

Sivil Toplum Kuruluş Başkanı İle

İşte Akkuş Mozaiği

Akkuşluların Okumaktan başka çaresi olmadığında dolayı diyebiliriz ki Ordu ilinde en çok okuyan ve kendini yetiştiren kişilerin Akkuşlular olduğunu söyleyebiliriz.

2 dönemdir Akkuş Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürüten Çukurköylü Ahmet KAYA bir kaç gün önce yapılan genel kurulda yeniden 3. defa olarak Akkuş Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilmişti.

Hemşehrilerinin ve köylülerinin yeniden Oda Başkanlığı görevine seçilmesini tebrik etmek için Akkuş CHP Belediye Başkan Adayı Emekli Ziraat Yüksek Mühendisi ( Emekli Şube Müdürü ) Çukurköylü Bayram GÖRÜR,

Niğde Üniversitesi Profesör Doktoru Çukurköylü Gazi GÖRÜR;  Akkuş Ziraat Odasına ziyarette bulunarak. Makamında Ahmet KAYA’yı Tebrik etmişlerdir.

Bizde de bu güzel tabloyu haber yapmak düştü. Gönlümüzden de İlçemizin yetiştirdiği kişileri bir arada görünce “Akademisyeni-Bürokratı ve Sivil Toplum Kuruluş Başkanı İle işte Akkuş Mozaiği” cümleleri ortaya çıktı.

Bu vesile ile de Akkuş İlçesinin yetiştirdiği tüm değerlere sevgilerimizi- selamlarımızı iletiyoruz. İyi ki varsınız. İyi ki Akkuşlusunuz. İyi ki okuyup en güzel görevlerde bulunuyorsunuz. Hepinizle gurur duyuyoruz.

Bu arada Akkuş Mozaiği bu kadar değil tabii ki! binlerce- on binlerce kişi var. İlerleyen zamanlarda Akkuş Mozaiğini yayınlamaya devam edeceğiz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*