Anasayfa / Haberler / Akkuş Çukurköy Cingili Camisi ve Yemekhanesinin Ses Sistemi Yenilendi. Minare Led Işık ile Aydınlatıldı. Modern Ses Sistemi Montajı Yapıldı

Akkuş Çukurköy Cingili Camisi ve Yemekhanesinin Ses Sistemi Yenilendi. Minare Led Işık ile Aydınlatıldı. Modern Ses Sistemi Montajı Yapıldı

Ordu İli Akkuş İlçesi Çukurköy Cingili Camisinin

Eskiyen ses sistemi yenisi ile değiştirildi.

Ayrıca Minareye led ışıklandırma yapıldı.

Hoparlörler değişti. Yemekhaneye ses sistemi bağlantısı yapıldı.

Kalabalık olduğu zamanlarda ve cenaze namazlarında

Sesin daha iyi duyulması için cami dışına hoparlör takıldı.

Caminin ses sistemi ve ışıklandırılması

Son sistem olarak yenilenmiş oldu.

İhsan GÜNEŞ kardeşim başta şahsına, sana montajda yardım eden Cingili Cami İmamı İsa DİKÇİ’ye ve baban Remzi GÜNEŞ’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.

En baştan ses sisteminin yenilenmesi için öneri sunan cami imamımıza, köyde ve Akkuş’ta yaşayan büyüklerimize, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ve maddi destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz.

Çukurköy derneğine katkılarından ötürü teşekkür ediyoruz.

Bizlerin duymadığı destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Hepinizden Allah razı olsun.

Virüsün etkisini gösterdiği ve belki morallerin bozulduğu tam bu günlerde köyümüzdeki camiye yapılan bu hizmet moral oldu. Sevinç oldu.

Köyümüz insanları ile bir kez daha gurur duyduğumuz anlar oldu.

Yardımları toplayan görevli arkadaşlara ve cihazları Ankara dan alarak kendi aracı ile köye götürüp montajını yapan tabiri caiz ise kısa süreli izninde nefes almadan çalışarak işlemi tamamlayan ve sanki Nur gibi minarede ışıklandırma yaparak gerek cami gerek ise yemekhanenin ses düzenini yapan. Köyün her köşesine ezan sesinin ulaşmasının sağlayan İhsan GÜNEŞ Kardeşime ve destek olan herkese ayrıca tekrar teşekkür ediyoruz. Hepinizden Allah razı olsun.

İyi ki Çukurköylüyüz. İyi ki sizler gibi akrabalarımız. Sizler gibi komşularımız. İyi ki sizler gibi köyümüz insanları var.

Hepiniz ile gurur duyuyoruz.

Çukurköy İnternet Sitesi Yapımcıları  İhsan çam  İhsan GÜNEŞ

Cingili Cami İmamı Hocamız da duygularını şu şekilde dile getirdi. “Köyümüz Cingilli Camisi ve Yemekhanesinde ses ve minare aydınlatma çalışması yaptık.  İhsan GÜNEŞ Abimin eline ve emeğine sağlık. Bu vesile ile bu hizmetin yapılmasına sebep olan ve yardım eden herkesten Allah razı olsun.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*