Anasayfa / Haberler / Çukurköy İnternet Sitesi Yeniden Düzenlendi. Sitede Yapılan Değişiklikler

Çukurköy İnternet Sitesi Yeniden Düzenlendi. Sitede Yapılan Değişiklikler

Çukurköy Cenneten Bir Köşe

Köyümüzün İnternet Sitesini

Yeniden Düzenledik

Bakınız Hangi Değişiklikleri Yaptık 

Çukurköy İnternet Sitesi Yönetimi, Çukurköy İçin Ortaya Koyduğu Yeni Sloganı "ÇUKURKÖY CENNETEN BİR KÖŞE" olarak belirledi. Cenneten bir köşe olan köyümüz için en iyi hizmeti yapmaktan gurur duyuyoruz. Sitemizin yeni yüzünü inşallah beğenirsiniz. Gerek bu haberin altın gerek ise diğer sayfalar hakkında sitemizin yeni yüzü hakkındaki görüşlerinizi yazmanızı bekliyoruz. 

Çukurköy İnternet Sitesinde Hangi Değişiklikler Oldu 

1999 Yılında Kurulan Çukurköy İnternet Sitesi Yenilendi 

Daha önceki sitemizde haberlerin altına ve sitemizdeki sayfaların altına kişilerin yorum yazması imkansızdı. Yeni yapılan düzenleme ile sitemizdeki her haberin ve her sayfanın altına artık isteyen herkes yorumlarını  yazabilecekler. 

Site içindeki istediğiniz bilgiye anında ulaşmanız için "ARAMA YAP" menüsünü sitemiz ana sayfasına ilave ettik. Bu menüyü kullanarak istediğiniz bilgiye anında ulaşabiliyorsunuz. 

Yeniliklere doymayan site yönetimi sitemizde yeni bir sayfa daha açarak, Çukurköyün her köşesini tanıtmaya karar vermiştir. "ÇUKURKÖY RESİM ALBÜMÜ" başlığı ile açacağımız yeni sayfaya sizlerden resimler bekliyoruz. En güzel fotoğrafları bekliyoruz. Sizlerden gelen fotoğraflarla köyümüz resim albümünü oluşturalım. Katılmak istermisiniz. Öyle ise hemen elinizdeki fotoğrafları bize gönderin. 

Siteyi inceledikten sonra keşke sitede şu kısım da olsaydı iyi olurdu dediğiniz görüşünüzü bize yazdığınız anda hemen değerlendirilecektir. 

Yurt içi ve yurt dışındaki Çukurköylülere seslenmek istiyoruz. Karınca kararınca sizlerin belirleyeceği fiyatlar ile sitemize reklam vererek karkıda bulunursanız en azından sitenin masraflarının karşılanmasına destek vermiş olursunuz. Çukurköylü esnaflarımızın ve iş adamlarımızın sesimize kulak vereceklerine inanıyoruz. Maddi durumu iyi olan kişilerin de sitemize maddi destek vermelerini bekliyoruz.

Çukurköy İnternet Sitesi Yapımcıları

İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ 

Mail Adresleri ihsancam64@hotmail.com    gunes99@hotmail.com    iletişim sayfasından da bizlere ulaşabilirsiniz 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*