Anasayfa / Haberler / Çukurköyün Yetiştirdiği Kızlarımızdan İkisi Hemşire Olarak Ankara’da Devlet Hastanelerinde Göreve Başlamışlardır

Çukurköyün Yetiştirdiği Kızlarımızdan İkisi Hemşire Olarak Ankara’da Devlet Hastanelerinde Göreve Başlamışlardır

Çukurköyün Yetiştirdiği Kızlarımızdan İkisi Hemşire Olarak

Ankara’daki Devlet Hastanelerinde Göreve Başlamışlardır

Çukurköyün Yetiştirdiği Kızlarımız Eğitim ve Öğretimin Önemini Çok İyi Bildikleri İçin Üniversite, Fakülte ve Yükekokulları Bitirerek Kamuda ve Özel Sektördeki İş Yerlerinde Yerlerini Almışlardır.

Köyümüz Mocuklu Mahallesinden Salih KAYA Kızı Gülcan ve Aynı Mahalleden Bagi GÜNEŞ Kızı Süheyla Hemşiri Olarak Ankara’daki Devlet Hastanelerinde Göreve Başlamışlardır.

Site Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ Olarak, Kızlarımızı öncelikle okuyup kendilerini yetiştirdiği için sonrada KPSS’den iyi puanlar alarak Kamuya iş başı yaptıkları için tebrik ediyoruz. Yeni görevlerinde üstün başarılar diliyoruz. Kendileri ile gurur duyuyoruz. Onların yetişmesi için elinden gelenin dahada çok fazlasını yapan Anne ve Babalarını da kutluyoruz.

Çukurköy İnternet Sitesi tüm Çukurköylülere açık olup, bizim duymadığımız yada farkına varamadığımız çalışmalar, Yüksekokul bitirenler gençlerimiz, kamuda görev alan Çukurköylü gençleri bizlere bildirmeniz halinde haber yapılacaktır. Tüm Çukurköylü okuyan öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Lütfen sitemiz ile irtibat halinde olun. Akkuş İlçesinde Başka Çukurköy yok. Hep birlikte köyümüze sahip çıkalım.

Bir yorum

 1. Her iki kızımıza da yeni görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Başarılarını kutluyorum.
  Cingili Mahallesinden Üsükalisi Ailesi
  İhsan ÇAM
  Seyit ÇAM
  Feride ÇAM
  Ali-Salise COŞKUN

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*