Anasayfa / Haberler / Çukurköy Dernek Üyelerinin Eşlerinin Organize Ettiği İftar Programı Başkentin Göbeğinde Adeta İşte Kardeşlik-İşte Samimiyet ve Maneviyat Ortamı Böyle Olur Dedirtti.

Çukurköy Dernek Üyelerinin Eşlerinin Organize Ettiği İftar Programı Başkentin Göbeğinde Adeta İşte Kardeşlik-İşte Samimiyet ve Maneviyat Ortamı Böyle Olur Dedirtti.

Çukurköy Dernek Üyelerinin Eşlerinin Organize Ettiği

İftar Programı Başkentin Göbeğinde

Adeta İşte Kardeşlik-İşte Samimiyet ve

Maneviyat Ortamı Böyle Olur Dedirtti.

Çukurköy Derneği Kuruluşundan kısa bir süre sonra dernek üyelerinin eşleri kendi aralarında gün düzenleme kararı aldıktan sonra tüm üyelerinin eşlerini güne davet ettiler. Güne katılmaya karar veren hanımlar ayda bir defa dernek merkezinde toplanarak günlerini icra etmeye başladılar. Gün olur da ikram olmaz mı? Ancak Ramazan ayı olunca ikram işi nasıl olacak diye düşünürken güne katılan bayanlar iftar vaktinde günü icra etmeye karar verdiler. Bununla da kalmayan bayanlar bir jest daha yapıp güne katılan bayanların eşlerini ve aile fertlerini de iftara davet ettiler.

Çukurköylü bayanlarımızın kendi aralarında düzenlemiş olduğu gün vesilesiyle 18.05.2019 akşamı Akkuş Çukurköyü Derneğinde ailecek bir araya gelinip iftar programı organize edildi

Bu Güzel İftar Organizasyonunu Düzenleyen Çukurköylü Bayanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Güzel bir iftar programı oldu. Hani derler ya her şey organik diye aynen öyle desek yanlış olmaz. Çünkü ikramların tamamı Çukurköylü bayanlar tarafından pişirildi ve hazırlandı. Yani organik temiz ve lezzetli yiyecekler tüketildi.

Yemekten sonra dernek üyelerimizden İhsan ÇAM ve Sefer SEVİNDİK’İn Kur’an-ı Kerim okumaları ve devamında dualar ile geçmişlerimizin yad edilmesi, verilen nimetlere şükürler edilmesi, devletimiz ve vatanımız için dualar yapılması ve Ramazan ayının hakkımızda hayırlar vesile olması için dua ve dileklerde bulunulması ile inşallah geceye manevi katkı sağlandı.

Gün vesilesi ile ailelerin buluşması ve hoş sohbet edilmesi bir kez daha sevgiyi-saygıyı ve samimiyeti gözler önüne serdi. Bu vesile ile Hanımefendilerin ellerine sağlık derken, emeklerinden ötürü hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Diğer taraftan iftara katılan misafirlere tek tek ilgi ve alaka gösteren Dernek Yönetimine ayrıca teşekkür ediyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*