Anasayfa / Haberler / Çukurköy’ün Zonguldak’lı Damatı Orhan TOPUZ Vefat Etti.

Çukurköy’ün Zonguldak’lı Damatı Orhan TOPUZ Vefat Etti.

Çukurköy’ün Zonguldak’lı Damatı

Orhan TOPUZ Vefat Etti.

Çukurköy Mahallesi Salikgil Semtinden Rahmetli Ali YILDIRIM’ın Damatı Çukurköy Dernek Başkanlarından Yunus Yıldırım Eniştesi Orhon TOPUZ Ankara’da uzun zamandır tedavi gördüğü hastanede 13.05.2020 Çarşamba günü vefat etti.

Cenaze defin işlemi ile ilgili gelişmeler hakkında ilerleyen zamanlarda ailesi tarafından açıklama yapılacaktır.

Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun.  Eşine, çocuklarına aile fertlerine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Rahmetli Orhan kardeşimiz Zonguldak’ta ikamet etmekteydi. Ancak tahmini 5 yıldır Ankara’da ikamet etmeye başlamıştı. Gerek Zonguldak’ta gerek ise Ankara’da Çukurköylüler ile yani eşinin köylüleri ile o kadar sıcak ilişkiler içinde oldu ki. Herkes onu Çukurköylü sanıyordu. Çukurköy Derneği Kurulur kurulmaz. Bende Çukurköylü sayılırım dedi ilk üye olanlardan oldu. Dernek açılma aşamasında dernek merkezinin tamiratı ve tadilatı aşamalarda hep ön planda yer aldı. Ellinden gelen desteği hiç esirgemedi. Tabiri caiz ise gece gündüz destek oldu. Yardımcı oldu. Benim evim derneğe yakın ben derneğe açarım çayı demlerim derdi. Orhan kardeşim dernek seninle çok güzeldi. Derneğin bir parçası olmuştun. Kahrolası virüs nedeni ile Dernek Başkanı Halil İbrahim SEVİNDİK’in dile getirdiği gibi seni dernek merkezinden uğurlama yapamamanın acısını hiç unutmayacağız. Akkuş İlçesi İnternet Sitesi olarak Allah Rahmet Eylesin. Mekanın Cennet Olsun. Geride kalan sevdiklerine Yüce Mevla Sabırlar versin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*