Anasayfa / Haberler / Hayatyanı Semtinden Şefik KAYA Eşi Dursuna KAYA Hakkın Rahmetine Kavuştu

Hayatyanı Semtinden Şefik KAYA Eşi Dursuna KAYA Hakkın Rahmetine Kavuştu

Hayatyanı Semtinden

Ömer Şefik KAYA Eşi

Dursuna Kaya

22.09.2014 günü öğle vakti

Hakkın Rahmetine Kavuştu.

23.09.2014 Günü Öğle Vakti

Çukur Mahalle Merkez Mezarlığında

Defin Edilecektir.

Hayatyanı Semtinden Olup, Akkuş Kereste Fabrikasından emekli rahmetli olan Ömer Şefik KAYA'nın eşi Dursuna KAYA İstanbul'da çocuklarının yanında kalıyordu  ve uzun süredir rahatsızlığı devam ediyordu.  Dursuna KAYA Teyzemiz 22.09.2014 günü öğle vakti Hakkın Rahmetine kavuştu.

Cenaze defin işlemi 23.09.2014 günü öğle vakti Çukur Mahalle Merkez Mezarlığında yapılacaktır.

Dursuna Teyzemize Allah Rahmet Eylesin diyoruz. Allah Rahmet Eylesin. Geride kalan Evlatlarına, Torunlarına, Akrabalarına ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

BAŞ SAĞLIĞI MESAJI 

Bugün, 22.09.2014 saat 14.00’ de Sevgili arkadaşım Murtaza KAYA haber verdi.  Maalesef Sevgili annesi Dursuna Teyzeyi Kaybettik. Hafızam beni yanılmıyorsa Dursuna Teyze 1927 doğumluydu, yani 87 yaşında hayata veda etti. Hangi yaşta olursa olsun ölüm erken geliyor insana. Hele bu ölüm insanın çok yakınında olursa çok farklı acıları hissedebiliyorsunuz. Bu mesajı yazmak benim için en zor yazılardandır. Çukur Köyün vefakar ve cefakar kadını, onca zorluğa karşın çocuklarının aydınlık bir dünyada aydın bir birey olarak yer alması için hem fiziksel koşulları hem de çevresel koşulları göğüslemek durumunda kalmıştır. Bizim kuşak ve bizden önceki birkaç kuşakta çok emeği ve hakkı vardır. 

Daha fazla sözü uzatmadan kendisine tanrıdan rahmet diliyorum. Sevgili arkadaşım, Murtaza olmak üzere geride bıraktığı çocukları, Sünkar, Kasım, Muzaffer, Yılmaz,  Songül ve Gazi kardeşlere baş sağlığı diliyorum. Bununla birlikte isimlerini burada tek tek sayamadığım tüm sevenlerine ve akrabalarına da baş sağlığı diliyorum.

Bu Habere ulaşan Hemşerilerimizden ricamız. Özellikle Ankara’da yaşayanların duymayan komşu ve akrabalara iletmesidir.

Bayram GÖRÜR

Bir yorum

  1. İhsan ÇAM ve Aİlesi

    Allah Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet Olsun. Geride Kalan tüm sevdiklerine sabırlar diliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*