Anasayfa / Haberler / İki Torununu Çok Yakın Aralıklarla KaybedenMevlüt GÜNEŞ Dedemiz Hastanede Tedavi Görüyor. Acil Şifalar Diliyoruz.

İki Torununu Çok Yakın Aralıklarla KaybedenMevlüt GÜNEŞ Dedemiz Hastanede Tedavi Görüyor. Acil Şifalar Diliyoruz.

3 sene önce İhsan ÇAM ve Seyit ÇAM’ın köydeki evine gelen komşuları çaylarını yudumlarken.

İki Torununu

Çok Yakın Aralıklarla Kaybeden

Mevlüt GÜNEŞ

Dedemiz

Hastanede Tedavi Görüyor

Acil Şifalar Diliyoruz.

Sitemizde haberlerini yaptığımız ve Çukurköy ile Akkuşluları yasa boğan iki ölüm haberi en çokta Mevlüt GÜNEŞ dedemizi üzdü. İki acıya birden dayanamadı ve şimdi Ünye Devlet Hastanesinde tedavi görmektedir. Yaşı 80’nin üzerinde olan Mevlüt dedenin hem oğlundan hemde kızından birer torunu çok yakın aralarla hakkın rahmetine kavuşmuştu.

Yıllar önce idi belki 10 sene önce idi. Dede musade et bir resmini çekelim dedim. Olur dedi ve Sitemize işte böyle poz vermişti. İnşallah Hastaneden çıkınca gene bir resmini çekeriz ve sitemiz bir poz daha verir. 

Hatırlanacağı üzere

 Bartın’da Bir Minübüsün çarpıp 100 metre sürüklediği 27 yaşındaki Emine GÜNEŞ bir hafta bitkisel hayatta yaşadıktan sonra Rahmetlik olmuştu. Ramazan GÜNEŞ’in Rahmetli olan kızı Mevlüt Dedimizin Oğlundan torunu idi

Ankara’da ikamet eden ve ani bir kalp krizi sonucu 33 Yaşında hayata gözlerini yuman, Dursun GÖRÜR ise Mevlüt Dedenin Kızından torun idi. İki torunun acısına bir dedenin dayanması elbette kolay değildi.

Sitemiz yapımcılarından İhsan GÜNEŞ’in yakın akrabaları ve İhsan ÇAM’ın da akrabaları olan ve hakkın Rahmetine kavuşan Emine ve Dursun’a tekrar tekrar Allah’tan Rahmet Diliyoruz. Torunlarının acısı ile Ünye Devlet hastanede tedavi gören Mevlüt GÜNEŞ dedemize ise Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Allah seni geride kalan evlatların ve torunlarına bağışlasın.

Sizlerin ellerinde büyüyen bizlerin, sizlere bir vefa borcumuz olarak en azından bu haber ile sizleri sevdiğimizi ve acil şifalar dileğimizi kabul edin.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*