Anasayfa / Haberler / Kiren Mahallesinden Cabbar KAYA ve Ali GÜMÜŞ Eşi Hatice KAYA Hastalıklarından Ötürü Tedavi Görmektedirler. Her İki Hastamıza da Acil Şifalar Dileriz

Kiren Mahallesinden Cabbar KAYA ve Ali GÜMÜŞ Eşi Hatice KAYA Hastalıklarından Ötürü Tedavi Görmektedirler. Her İki Hastamıza da Acil Şifalar Dileriz

 

Kiren Mahallesinden Cabbar KAYA ve Ali GÜMÜŞ Eşi Hatice KAYA

Hastalıklarından Ötürü Tedavi Görmektedirler.

Her İki Hastamıza da Acil Şifalar Dileriz .

Cabbar KAYA ; Amcamız Ordu'da Kalp Ameliyatı olmuş ve şu anda Akkuş Merkezdeki evinde dinlenmektedir. Bilindiği gibi Amcamız, hem ilçemizin en eski esnaflarından olup, hemde Çukurköy'ün büyüklerindendir. Akkuş İnternet Sitesi ekibi olarak hastamıza geçmiş olsun der. Sağlık ve esenlikler dileriz .

Ali GÜMÜŞ ve Eşi Hatice , Ankara'da Oğlu Mustafa GÜMÜŞ ve Kızı ile Damatı Bayram ORAL'ın yanında kalmaktadırlar. 3 gün önce rahatsızlanan Hatice ninemiz; Ankara Numuna Hastanesine götürülmüş olup, şu anda dahiliye servisinde tedavi görmektedir. Akkuş İnternet sitesi olarak köyümüz büyüklerinden Hatice Ninemize acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun derken bir an evvel sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Yorumlar

İhsan ÇAM -Seyit ÇAM02-04-2012 17:39

Her İki Hastamıza da geçmiş olsun diyor. Bir an evvel sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz. Ailece sağlık ve esenlikler dileriz.
Üsükalisi Ailesi
İhsan ÇAM
Seyit ÇAM
Ve Tüm Aile Fertleri

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*