Anasayfa / Haberler / Küçükgöl Semtinden Ali ÇAKIR 01.01.2020 tarihinde tedavi görmekte olduğu Samsun’da vefat etti.

Küçükgöl Semtinden Ali ÇAKIR 01.01.2020 tarihinde tedavi görmekte olduğu Samsun’da vefat etti.

Küçükgöl Semtinden

Ali ÇAKIR

Vefat Etti

Küçükgöl Semtinden Ali ÇAKIR 01.01.2020 tarihinde tedavi görmekte olduğu Samsun’da vefat etti.

Tahmini 1 ay öncesinde aniden rahatsızlan Ali ÇAKIR köyden önce Akkuş sonra Ünye İlçesine getirilerek tedavi olmaya başladı. Daha sonra ise Samsun’a sevk edildi. Burada tedavileri devam etmekte idi. Ama vade buraya kadar olacak ki! 01.01.2020 tarihinde vefat etti.

Erken yaşta ani bir rahatsızlık ile aramızdan ayrılan kardeşimize ağabeyimize çok üzüldük. Allah Rahmet Eylesin. İnşallah Mekanı Cennet Olur. Geride kalan aile fertlerine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Ali Ağabeyimiz uzun yıllar Ankara’da ikamet etti. Kamu kurumunda çalıştı. Emekli oldu. İçindeki köy özlemi ve sevgisini hiç kaybetmediğinden emekli olunca köyüne gitti. Köy yaşantısına kısa sürede ayak uydurarak sağlık ve sıhhat içinde huzurlu bir şekilde yaşamına devam ediyordu. Ancak ani bir rahatsızlık ve peşinden vadenin dolması ile sevdiklerine hızlı bir şekilde veda etti. Kişiliği ile davranışları ile vede yardımseverliği ile yerini doldurulamayacak bir kişi olarak anılarda kalacak.

Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM konu hakkında şu açıklamalarda bulundu. ” Ali ağabey mahallemizden evli olup, hani derler ya mahallemizin damattı idi. Senelerce güzel bir dostluğumuz ve samimiyetimiz oldu. 2 sene aynı semtte ikamet ettik. Güzel ve değerli bir komşuluğumuz oldu. Çok yardım severdi. Yardım etmeyi ve öğüt vermeyi, çözüm üretmeyi çok severdi.”

Cenazesi 03.01.2020 Cuma Namazından Sonra Çukurköy Merkez Mezarlığında Defin Edilecektir.

Ankara’dan cenazeye gitmek isteyenler için Çukurköyü Derneğinin önünden akşam Saat 22 :00 de otobüs kalkacaktır.

İrtibat Telefonu: Tahsin Akkaya :  0541 567 52 52

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*