Anasayfa / Haberler / Mocuklu Mahallesinden Ramazan GÜNEŞ Hakkın Rahmetine Kavuştu

Mocuklu Mahallesinden Ramazan GÜNEŞ Hakkın Rahmetine Kavuştu

Ramazan GÜNEŞ'in Cenaze Defin Görüntüleri

 

16 Yaşında Kız Öğrencisiniz.

Okuldan Eve Geldiniz.

Evin Kapısının Önünde

Babanızın Yerde Yatan

Cansız Bedeni İle Karşılaştınız.

Çukurköy'lü Öğrencinin Göz Yaşlarını

Karabük İli Durduramadı

Okuldan döndüğünde babasının cesediyle karşılaştı

Karabük'te, 16 yaşındaki Şebnem Güneş okuldan döndüğünde 57 yaşındaki babası Ramazan Güneş'in evlerinin kapısının önündeki cansız bedeniyle karşılaştı.

Ramazan Güneş'in ölüm nedeni yapılacak otopsi sonucu belirlenecek.

Olay öğleden sonra, Yeşil Mahalle Kavşak Sokak'taki 4 katlı Özgüven Apartmanı'nda meydana geldi. Ramazan Güneş, bir süre sohbet ettiği arkadaşlarının yanından eve dönmek üzere ayrıldı. Bu sırada lise öğrencisi Şebnem Güneş okuldan döndüğünde en üst kattaki evlerinin kapısının önünde babasını yerde sırt üstü yatar şekilde gördü. yaşadığı şoktan çabuk kurtulan genç kız komşularına seslenirken, 112 Acil Servis'ten de yardım istedi. 112 Acil ekibi, Ramazan Güneş'in öldüğünü belirleyerek, polise haber verdi. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Ramazan Güneş'in cesedi otopsi için Karabük Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Akşam saatlerinde ise cenaze otopsi için bu defa Ankara'ya gönderildi.

Şebnem Güneş babasının ölümünü yaşarken, komşuları tarafından teskin edilmeye çalışıldı.

Kaynak: DHA

Çukurköy;

Karabükten Gelen Cenaze Haberi İle Yasta;

Ani Bir Kalp Krizi Sonucu

Mocuklu Mahallesinden

Ramazan GÜNEŞ

Hakkın Rahmetine Kavuştu

Çukurköy Mocuklu Mahallesinden Mevlüt GÜNEŞ'in Oğlu Ramazan GÜNEŞ Karabükte Ailesi ile birlikte ikamet ediyordu. 22.04.2013 Günü gelen ani bir kalp krizi sonucu kurtarılamayarak hakkın rahmetine kavuştu. 17 Eylül 2011 tarihinde genç kızını trafik kazası sonucu kaybeden aile bu sefer evin babasını kaybetmenin acısı ile sarsılmıştır. 55-60 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve genç yaşta yaşama gözlerini yuman Ramazan Kardeşimize Allahtan Rahmet diliyoruz. Allah Rahmet Eylesin. Geride kalan eşine-çocuklarına-akrabalarına ve çukurköylülere başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Sitemiz yapımcılarından İhsan GÜNEŞ'in yakın akrabası olan Rahmetlik Ramazan GÜNEŞ'in cenazesi otopsi için 22.04.2013 günü Akşamı Ankara'ay gönderildi. Ankara'daki Otopsi'nin ardından cenaze Çukurköy Cingili Mezarlığında kızının yanında toprağa verilecektir.

İmtihan Dünyası: Güneş Ailesi, Ramazan GÜNEŞ'in eşi çocukları ve kızımız Şebnem; Zor ve tarifi mümkün olmayan acılar bunlar, önce abla peşinden baba elbette katlanmak zor. Ancak Yüce Mevla her insana bir ömür biçmiş. O vakit gelince bir vesile ile insanlar canlarını teslim ediyorlar. Kur'an-ı kerimdeki ayet ne diyor. "Her canlı her nefes ölümü tadacaktır." Allah'ın emiri olarak konuyu kabul etmek ve Allah istedi böyle oldu şeklinde kabullenmek gerekiyor. Dünyada herkes bir şekilde imtihan oluyor. Birisi mal ile birisi hastalık ile birisi içki-kumar ile bir şekilde herkes imtihan oluyor. Bunu bir imtihan olarak kabul ederek, alın yazısı olarak kabul ederek dayanmak sabır etmek. Allaha dua etmek. Rahmetlik olanlar için Allah'tan rahmet dilemekten başka elden bir şey gelmiyor. Yüce Mevlam Sabırlar Versin. İnşallah rahmetlikleri Mevlam cenneti ile müjdeler.

 

Bir yorum

  1. Allah Rahmet Eylesin
    yazar İhsan ÇAM ve Ailesi , 22 Nisan, 2013

    Ramazan ağbi sana hiç yakışmadı bu yaşta aramızdan ayrılman, Daha dün gibi bu fotoğrafı gördün mü bilmiyorum ama köyde bizim evde davet yapmıştık. Davetimize diğer komşularımız gibi sende gelmiştin. Allah Razı OLsun. Bizleri sevindirmiştin. Şimdi ise bizler senin bu haberine bir o kadar ve daha fazlası ile üzüldük. Elden bir şeyler gelmiyor ki; Yüce mevla nasıl isterse öyle yapıyor. Demek ki kader buraya kadarmış. Vade buraya kadarmış. Allah gani gani rahmet eylesin. İnşallah mekanın cennet olsun.
    Başta Ramazan kardeşimizin eşi ve çocukları olmak üzere tüm GÜNEŞ ailesinin, Sitemiz yapımcılarından Adaşım İhsan GÜNEŞ’in Çukurköylülerin ve mocuklu mahallesi sakinlerinin başı sağ olsun. Allah sabırlar versin
    Cingili Mahallesinden İhsan ÇAM ve Aİlesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*