Anasayfa / Haberler / Mocuklu Mahallesinden Ramazan GÜNEŞ’in Kızı Emine Hakkın Rahmetine Kavuştu

Mocuklu Mahallesinden Ramazan GÜNEŞ’in Kızı Emine Hakkın Rahmetine Kavuştu

Trafik Kazası Sonucu

Karabük’te Yoğun Bakımda Tedavi Gören

Ramazan GÜNEŞ Kızı

Emine GÜNEŞ

Hakkın Rahmetine Kavuştu

Aşağıdaki haber metninde de görüleceği üzere, Karabük’te trafik kazası sonucu yoğun bakımda tedavi gören Çukurköy Mocuklu Mahallesinden Ramazan GÜNEŞ kızı Emine GÜNEŞ bu gün sabah Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bu gün Akkuş’a götürülecek olup, 18.09.2011 Pazar günü öğle namazından sonra Çukurköy Cingili Mezarlığında toprağa verilecektir. Rahmetli Emine Kardeşimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Allah Rahmet Eylesin. Geride kalan Ailesine, yakınlarına, akrabalarına ve Çukurköylülere başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. 

 

  Mocuklu Mahallesinden 

Ramazan GÜNEŞ’in Kızı Emine’ye 

Karabükte Minibüs Çarptı ve sürükledi. 

Yoğun Bakımda Cihaza Bağlı 

Yaşam Mücadelesi

 

Çukurköy Mocuklu Mahallesinden olup, Karabükte İkamet eden, Ramazan GÜNEŞ ve Ailesi olağan günlerinden birini yaşıyorlardı ki, Trafik canavı onları taaaaaaaaaaaaa ciğerden vurdu ve sürükledi. 

Alınan bilgiye göre kurs dönüşü evine çok az mesafe kala minibüsün çarpası ile yere savrulan ve daha sonra aynı minibüsün vurduğu kızımızı 100 metre kadar sürüklemesi ile feci kaza meydan geldi. Karabük Devlet Hastanesine götürülen kızımız burada hemen yoğun bakıma alındı aradan geçen bir buçuk haftalık süre içinde cihazlara bağlı olarak yaşam mücadelesi veren Emine kızımızın şu ana kadar iyileşme yönünde bir gelişme henüz olmadı. Kafasında, belinde nerede ise kırık olmayan kemiği kalmayan kızımız inşallah yaşam mücadelesini verir ve tekrar aramıza döner. Ailesi an ve an başında olan Emine kızımıza Allah’tan acil şifalar diliyoruz. 

Zonguldak Kabuz Mahallesinde ikamet ederken, emekli olan ve oğlunun Karabükte işe girmesi ile ailece oğlunun yanında giden Ramazan GÜNEŞ ve ailesinin bir erkek çocuk olmak üzere 3 tanede kızı vardır. Kızlarından Emine’nin bu vahim kazası aileyi çok üzmüştür. Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi İhsan ÇAM, İhsan GÜNEŞ ve tüm site ekibi adına Emine kızımıza Allah’tan Acil şifalar diliyoruz. Ailesine geçmiş olsun diyoruz. 

SON BİLGİ: Kızımızın Babası Ramazan Ağbi ile telefon ile görüştük. Doktorların ümit yok dediğini, beyin ölümünün gerçekleştiğinin dahi dile getirildiğini söylediklerini, Allah’tan mücize beklediklerini ve sevenlerin, dostların ve Akkuşluların dualarını beklediklerini dile getirdi. Arayanlara, gelip ziyaet edenlere teşekkür ettiğini söyledi. 

Bir yorum

 1. Üsükalisi Ailesi

  Kızımız Emine’ye Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Ailesine de geçmiş olsun diyor. Yüce Mevla’dan mücizelerinden birini gösterip. Kızımızın iyileşmesini sağlamasını istiyoruz.
  Seyit ÇAM ve Aİlesi
  İhsan ÇAM ve Aİlesi
  Ali-Salise Coşkun ve Ailesi
  Feride ÇAM ve Kızı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*