Anasayfa / Haberler / Profesör Doktor Ünvanını Kazanan Akkuş Çukur Mahalleli Hemşehrimiz Profesör Doktor Gazi GÖRÜR’ü Tebrik Ediyoruz

Profesör Doktor Ünvanını Kazanan Akkuş Çukur Mahalleli Hemşehrimiz Profesör Doktor Gazi GÖRÜR’ü Tebrik Ediyoruz

Akkuşlular – Çukur Mahalleliler Geliyoooooooor

Profesör Doktor Ünvanını Kazanan

Akkuş Çukur Mahalleli Hemşehrimiz

Profesör Doktor Gazi GÖRÜR

Niğde Üniversitesinde Görev Yapmaktadır.

Hocamızı Tebrik Ediyoruz

Uzun yıllardır Niğde Üniversitesinde görev yapan Akkuş Çukurköylü Hemşehrimiz Gazi GÖRÜR; Akademik Çalışmalarına başladığı günden beri durmadan çalışıyor. Doktor, Yardımcı Doçent Doktor Sonra Doçent Doktor ünvanlarını sıra ile alamayı başaran Gazi Hocamız; 2014 yılı Mart ayında, daha büyük, daha büyük vede daha üstün bir çaba göstererek, durmadan çalışmanın verdiği gayret ile Profesör Doktor Ünvanını kazandı.

Site yönetimi olarak yakınen bildiğimiz Gazi Hocamızın gayretine hep hayran kalmışızdır. Ordu İlinin vede Akkuş İlçesinin özelde de Çukur Mahallesinin evlatlarının iyi yerlere gelmesi bizleri hep sevindirmiştir. Bu vesile ile hem hocamızın sevincine ortak oluyoruz. Hemde kendisi ile gurur duyduğumuz ifade etmek istiyoruz. Site yönetimi ve ekibi olarak ve tüm Akkuşlular ve Çukur Mahalles sakinleri adına Profesör Doktor Gazi GÖRÜR Hocamızı tebrik ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Gazi GÖRÜR Hoca Fotoğrafta Sağ Tarafta Durmaktadır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*