Anasayfa / Haberler / Rahmetli Rafet KÖSEKAHYA’nın Kızı Aysel Hakkın Rahmetine Kavuştu

Rahmetli Rafet KÖSEKAHYA’nın Kızı Aysel Hakkın Rahmetine Kavuştu

Akkuş Kitabının Yazarı Ahmet ÇELİK’in Eşi Köseğel Mahallesinden Rafet KÖSEKAHYA’nın Kızı AYSEL ÇELİK 26.06.2011 Tarihinde Hakkın Rahmetine Kavuştu.


Antalya Nüfusuna Kayıtlı Öğretmen Ahmet ÇELİK, Akkuş İlçesinde Öğretmen Olarak görev yapmaktadır. Çukurköy Köseğel Mahallesinden Rahmetli Rafet KÖSEKAHYA’nın kızı Aysel’i görür beğenir ve evlenirler. Ahmet Hoca Akkuş’u çok sevmiş. Yıllarca emekli olana kadar Akkuş’ta kalmıştır. Son görevi ise Akkuş Halk Eğitim Müdürülüğü görevidir. Ahmet hoca Akkuş sevgisini lafta bırakmamış. Köy-Köy-Belde-Belde-Mahalle Mahalle gezerek, Fotoğraflara birlikte bilgileri de bir araya getirmiş ve "AKKUŞ" kitabını yazmıştır. Küçükler Yayınevinin de katkıları ile kitap Akkuşluların yıllarca yararlanacağı bir eser olarak halen nerede ise her evde baş köşede yerini almaktadır.

 

İşte böyle bir Akkuş sevgisi içinde olan Ahmet hoca, Çukurköy’den Rahmetli Rafet KÖSEKAHYA’nın Kızı Aysel ile ve çocukları ile Emekli olduktan sonra Antalya’ya yerleşmiştir. ÇELİK ailesi torunları ile mutlu yuvalarında vakit geçirken, ani bir kalp krizi sonucu; Aysel hanımefendi 26.06.2011 Pazar günü Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

 

Alınan bilgiye göre, Rahmetlinin defin işlemi Antalya’da gerçekleşecektir.

 

Ani bir kalp krizi sonucu Rahmetlik olan Akkuş Çukurköylü Aysel ÇELİK Hanımefendiye, Allah’tan Rahmet Diliyoruz. Allah Rahmet Eylesin. Eşi Ahmet Hocaya, Çocukları, gelini, torunlarına, çukurköylülere, Antalya’lılara, Aysel hanımın ve Ahmet Hocanın akrabalarına, dostlarına ve tüm sevdiklerine başsalığı ve sabırlar diliyoruz.

Bir yorum

  1. Allah Rahmet eylesin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*