Anasayfa / Haberler / Şube Müdürlüğü Sıvanı Kazanan Köyümüz Küçükgöl Mahallesinden Ali GÖRÜR’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk. Kendisini Tebrik Ettik.

Şube Müdürlüğü Sıvanı Kazanan Köyümüz Küçükgöl Mahallesinden Ali GÖRÜR’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk. Kendisini Tebrik Ettik.

Şube Müdürlüğü Sıvanı Kazanan

Köyümüz Küçükgöl Mahallesinden 

Ali GÖRÜR’e

Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

Kendisini Tebrik Ettik.

Çukurköy Mahallesi Küçükgöl Semtinden Ali GÖRÜR görev yaptığı Kamu İhale Kurumunda açılan Şube Müdürlüğü sınavını kazanarak Şube Müdürü olarak atanmıştır. Hemşehrimiz ve arkadaşımız Ali GÖRÜR’ü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledik. Ali kardeşimiz de inşallah bundan sonra Müdür olarak görev yaptığı kuruma ve devlete daha iyi hizmetler yapmak için çaba göstereceğini ifade etti.

Ziyarete Ali GÖRÜR’ün eşi Ticaret Bakanlığı Şube Müdürü Şenay GÖRÜR, Ticaret Bakanlığı Daire Başkanı Ercan ERTEKİN ve Sitemiz Yapımcılarından Ticaret Bakanlığı Bilgisayar Programcısı İhsan ÇAM hazır bulundular.

Köyümüz insanlarının başarıları bizlere gurur vermektedir. Akkuş İlçesi İnternet Sitesi olarak bizlerde bu kardeşlerimizin sevinçlerini paylaşıyoruz. Kendilerini tebrik ediyoruz. Sağlık, sıhhat ve uzun ömürler hayırlı görevler diliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*